نکونام: برگزاری فشرده لیگ برتر سلامت بازیکنان را به خطر می اندازد

به گزارش وبلاگ ورزشی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از لحاظ فنی برای من هیچ ایرادی ندارد و اگر هر روز هم بازی کنیم مسئله ای ندارم ولی باید به فکر بازیکن ها هم باشیم.

نکونام: برگزاری فشرده لیگ برتر سلامت بازیکنان را به خطر می اندازد

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ورزشی، جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان در گفت وگو با برنامه ورزش تعطیل نیست درباره شرایط ادامه لیگ برتر گفت: من برای حفظ سلامتی بازیکنان و همه اهالی فوتبال درخواست کردم که بازی ها متوقف گردد چون سلامتی برای ما مهم ترین مسئله است و اگر سلامتی از بین برود دیگر جبران پذیر نیست.

این سرمربی درباره کاهش داوطلبانه دستمزد خود بیان کرد: من همواره گفته ام اگر قرار باشد کاری انجام بدهیم باید از ته دل باشد. اگر بازی برگزار نشوند قطعاً کسی راضی نخواهد بود پولی دریافت کند. من نظر شخصی خودم را می گویم ولی به هر حال ما ورزشکارها یک روحیه ورزشکاری داریم و قطعاً این اتفاق برای همه ما خواهد افتاد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا موافق برگزاری لیگ برتر تا تیرماه هستید، گفت: از لحاظ فنی برای من هیچ ایرادی ندارد و اگر هر روز هم بازی کنیم مسئله ای ندارم ولی باید به فکر بازیکن ها هم باشیم. بازیکن ها بیشترین آسیب را از این مسئله می بیینند. همان طور که می دانید همه باشگاه ها امکانات فوق العاده ای ندارند که بتوانند ریکاوری نمایند.

نکونام ادامه داد: اگر قرار باشد هر سه چهار روز یک بار بازی کنیم و بعد بلافاصله لیگ بعدی آغاز گردد، اغلب بازیکن های ما توانایی چنین کاری را ندارند. خدایی ناکرده اگر بازیکن ها مصدوم شوند به مشکل برمی خورند. مثلاً من به عنوان مربی حاضر نمی شوم برای فصل بعد روی بازیکنی که مصدوم شده است حساب کنم.

سرمربی فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که آیا مسئولین سازمان لیگ نظر شما را هم در خصوص ادامه لیگ پرسیده اند، بیان کرد: خوشبختانه دوستان آن قدر می دانند که احتیاج به نظرات ما ندارند.

نکونام با اشاره به اینکه ما عاشق فوتبال هستیم و دوست داریم فوتبال ادامه پیدا کند، تأکید کرد: ما دوست داریم لیگ برتر در سلامت کامل برگزار گردد. خون ما با فوتبال است ولی قطعاً به سلامتی هم فکر می کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "نکونام: برگزاری فشرده لیگ برتر سلامت بازیکنان را به خطر می اندازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: برگزاری فشرده لیگ برتر سلامت بازیکنان را به خطر می اندازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید