مدافع تیم فوتبال امید: مقابل کویت با تمرکز بازی کردیم

به گزارش وبلاگ ورزشی، علیرضا آرتا مدافع تیم فوتبال امید گفت که با تمرکز و پیاده کردن برنامه های تاکتیکی کادر فنی پیروز به شکست کویت شدند.

مدافع تیم فوتبال امید: مقابل کویت با تمرکز بازی کردیم

به گزارش وبلاگ ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا آرتا که زننده گل اول بازی ایران مقابل کویت در تورنمنت قطر بود گفت: خوشبختانه توانستم در دقایق ابتدایی این بازی دروازه کویت را باز کنم که البته این گل حاصل زحمت همه بچه ها و بویژه پاس زیبای مهدی قائدی بود. با گل زودهنگامی که زدیم دفاع کویت خیلی زود باز شد و در ادامه توانستیم به یک پیروزی پر گل برسیم.

مدافع باشگاه مس کرمان اضافه نمود: کادر فنی شناخت و بررسی بسیار خوبی از کویت داشتند و بر همین اساس طبق برنامه های مربیان از دقیقه اول به خوبی حریف را پرس کردیم. با فشاری که روی دروازه آنها وارد کردیم بارها صاحب موقعیت شدیم و در نهایت توانستیم با 5 گل به پیروزی برسیم. مسئله مهم تمرکز و دقت بچه ها در ضربات آخر بود.

آرتا گفت: بازی های تدارکاتی یاری زیادی به اعضای تیم می نماید و خوشبختانه این اردوها و بازی ها بسیار مفید بوده که باعث شده تجربه و هماهنگی بچه ها بیشتر گردد. نتیجه مسابقه اول برابر تاجیکستان برای ما سخت بود اما قطعا تجربه بزرگی بود چرا که فهمیدیم باید از همه موقعیت های خودمان به خوبی استفاده کنیم و هیچ حریف آسانی برای ما وجود ندارد. اگر در آن بازی هم ضربات آخر را با دقت می زدیم حداقل با اختلاف 2 گل پیروز می شدیم. امیدوارم از این بازی ها درس خوبی بگیریم تا در بازی های رسمی بهترین عملکرد را داشته باشیم. کوشش می کنیم در مسابقه آخر هم برابر قطر این عملکرد را تکرار کنیم و با کسب دومین پیروزی کار خودمان را به سرانجام برسانیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مدافع تیم فوتبال امید: مقابل کویت با تمرکز بازی کردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدافع تیم فوتبال امید: مقابل کویت با تمرکز بازی کردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید