دستورات جنجالی ترامپ به ماموران گشت مرزی

به گزارش وبلاگ ورزشی، یک شبکه تلویزیونی آمریکا فاش نموده است که ریس جمهور ایالات متحده به ماموران گشت مرزی دستور داده است تا به هیچ مهاجری اجازه عبور از مرز را ندهند.

دستورات جنجالی ترامپ به ماموران گشت مرزی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ورزشی، شبکه سی ان ان روز دوشنبه اعلام نموده است که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هفته گذشته به ماموران گشت مرزی دستور داده است تا به هیچ یک از مهاجران خارجی اجازه عبور از مرز را ندهند که این اقدام مغایر با قوانین فدرال و احکام صادر شده از سوی دادگاه های آمریکا است.

سی ان ان به نقل از 2 منبع مطلع اضافه کرد: روز آدینه ترامپ در جریان سفر به ایالت کالیفرنیا، با ماموران گشت مرزی پشت درهای بسته صحبت نموده و از آنها خواسته است تا به هیچ مهاجری اجازه عبور از مرز را ندهد حتی اگر یک قاضی به آنها دستور بدهد که چنین اجازه ای را بدهند.

سی ان ان اضافه کرد: بعدا که ماموران گشت مرزی از فرماندهان خود درباره اظهارات ترامپ سئوال کردند، آنها گفتند که سیاست فعلی ما تبعیت از قانون است و کسانی که از دستورات ترامپ پیروی نمایند، با تبعات شخصی روبرو خواهند شد.

این خبر در شرایطی منتشر شده است که ترامپ به تازگی کریستین نیلسن وزیر امنیت داخلی ایالات متحده را برکنار نموده است. ترامپ بارها بر سر سیاست های مهاجرتی خود با نیلسن به اختلاف رسیده بود.

در جریان سفر روز آدینه، ترامپ به نیلسن و مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا دستور داده است تا بندر ال پاسو را ببندند . ترامپ همچنین گفته است که میخواهد سایر بنادر مرزی آمریکا را نیز مسدود کند. ولی نیلسن با این ایده به شدت مخالفت نموده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دستورات جنجالی ترامپ به ماموران گشت مرزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورات جنجالی ترامپ به ماموران گشت مرزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید