خبرنگاران سه هزار و 984 مسافر نوروزی در لرستان اقامت داشتند

به گزارش وبلاگ ورزشی، خرم آباد - خبرنگاران - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی تا به امروز سه هزار و 984 مسافر نوروزی در این استان اقامت داشتند.

خبرنگاران سه هزار و 984 مسافر نوروزی در لرستان اقامت داشتند

اسکندر فلاح وند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ ورزشی اعلام کرد: براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا و دستورالعمل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اقامت مسافران نوروزی فقط در مراکز دارای مجوز و مورد تایید میراث فرهنگی امکان پذیر است.

وی اضافه کرد: در این راستا تاکنون2 هزار و 146مسافر نوروزی در هتل،640 نفر در اقامگاه های بوم گردی، در مراکز گردشگری و مهمانپذیرهای استان یک هزار و 198نفر اقامت داشتند.

فلاح وند با بیان اینکه در روزششم فروردین ماه جاری 606 نفر در استان اقامت داشتند، ادامه داد: از این مجموع 292 نفر در هتل، 128 نفر در مهمانپذیر و116نفر در اقامتگاههای بوم گردی و مجتمع های بین راهی 70 نفر اقامت داشتند.

وی گفت: 26 هتل، 2 هتل آپارتمان، 11 مهمانپذیر و هفت اقامتگاه بوم گردی با ظرفیت 2هزار و 285 تخت برای اسکان مسافران نوروزی در لرستان تدارک دیده شده است.

وی اظهار داشت: از این تعداد 380 تخت کف خواب است و علاوه بر این پنج مجتمع گردشگری نیز در سطح استان لرستان پذیرای مهمانان نوروزی هستند.

وی با بیان اینکه طبق دستورالعمل های ستاد کرونا مسافرت به تمام شهرستان های آبی و زرد بلامانع و مسافرت به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع شده است، گفت: در استان لرستان سه شهرستان بروجرد ، دورود و پلدختر نارنجی هستند و مسافران نباید به این سه شهر مراجعه نمایند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سه هزار و 984 مسافر نوروزی در لرستان اقامت داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سه هزار و 984 مسافر نوروزی در لرستان اقامت داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید