جاده سلامت جوانرود ظرفیت خوبی برای توسعه گردشگری اورامانات است

به گزارش وبلاگ ورزشی، خبرنگاران/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: جاده سلامت جوانرود یک ظرفیت خوب برای توسعه گردشگری اورامانات است.

جاده سلامت جوانرود ظرفیت خوبی برای توسعه گردشگری اورامانات است

هوشنگ بازوند در نشست پیگیری پروژه های منطقه اورامانات، گفت: ثبت جهانی منظر طبیعی اورامانات یکی از رویدادهای بسیار مهم و توسعه آفرین استان کرمانشاه است.

وی اضافه نمود: جاده سلامت جوانرود یک طرح مهم و ارزشمند است که ذیل پروژه ثبت جهانی اورامانات می تواند به توسعه گردشگری منطقه یاری کند.

استاندار کرمانشاه گفت: این پروژه برای مدیریت بهتر نیازمند یک بهره بردار مناسب است که پیشنهاد می کنیم مدیریت آن به شهرداری جوانرود واگذار گردد و در کنار آن استانداری نیز یاری هایی را در اختیار بهره بردار پروژه قرار می دهد.

وی ادامه داد: بعضی از نیازهای این پروژه مانند تامین روشنایی، آسفالت قسمت های باقی مانده و تامین آب درختان حاشیه جاده سلامت با یاری دستگاه های خدمات رسان انجام می گردد.

مدیر ارشد استان در بخش دیگری از سخنانش احداث بیمارستان موقت روانسر را یکی از اولویت های حوزه درمان استان دانست و گفت: خوشبختانه با تصویب شورای فنی و شورای برنامه ریزی استان و موافقت جهاد کشاورزی، زمینی جهت احداث این بیمارستان تحویل مجموعه دانشگاه علوم پزشکی می گردد.

وی ادامه داد: علاوه بر تامین زمین، مبلغ 25 میلیارد تومان برای اجرای پروژه در نظر گرفته شده و تجهیزات و نیروی درمان بیمارستان نیز توسط وزارت بهداشت تامین می گردد.

بازوند گفت: پروژه مسکن مهر پاوه هم طبق برنامه ارایه شده از سوی راه و شهرسازی تا خاتمه سال تکمیل و آماده واگذاری به متقاضیان می گردد.

-

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جاده سلامت جوانرود ظرفیت خوبی برای توسعه گردشگری اورامانات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده سلامت جوانرود ظرفیت خوبی برای توسعه گردشگری اورامانات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید