ثبت نام حضوری سیم کارت در گلستان ممنوع شد

به گزارش وبلاگ ورزشی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از ممنوعیت ثبت نام سیم کارت به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان خدمات دولت اطلاع داد.

ثبت نام حضوری سیم کارت در گلستان ممنوع شد

به گزارش وبلاگ ورزشی آنلاین، به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان، محمد احمدی گفت: هم زمان با اعلام خبر ارسال کد ملی از سیم کارت ثبت شده به نام سرپرست خانوار برای دریافت وام یک میلیونی، دفاتر پیشخوان خدمات دولت با مراجعه مردم و تشکیل صف های طولانی برای ثبت نام سیم کارت روبرو شدند.

وی اضافه نمود: به منظور کاهش حضور مردم و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی وضع شده در راستای کنترل و مهار ویروس کرونا، طی نامه ای به دفاتر پیشخوان خدمات دولت تمامی امورات مربوط به سیم کارت کلیه اپراتورها ممنوع شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان اعلام کرد: از این پس ثبت نام سیم کارت رایگان از طریق درگاه الکترونیکی اپراتورهای تلفن همراه از قبیل همراه اول، ایرانسل و ... انجام می گردد و در صورتی که دفتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی غیردولتی و ICT روستایی به فروش سیم کارت به صورت حضوری اقدام کند، حتماً با آن برخورد خواهد شد.

احمدی گفت: در مراحل خرید سیم کارت ثبت آدرس لازم است و بعد از ثبت آدرس، سیم کارت مربوطه از طریق پست در منزل تحویل داده خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "ثبت نام حضوری سیم کارت در گلستان ممنوع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام حضوری سیم کارت در گلستان ممنوع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید