افتتاح ترنجستان قدس در روز عید غدیر، تنها سه فروشگاه فعال داریم

به گزارش وبلاگ ورزشی فارس نوشت: حدود یک سال و نیم پیش بود که سیدمحمد حسینی مدیر شرکت ترنج از تجهیز و افتتاح فروشگاه انتشارات دانشگاه امام حسین علیه السلام در میدان فردوسی خبر داد. آن زمان افتتاح انجام شد اما پس از یک سال و سه ماه فعالیت، این قرارداد بین ترنج و دانشگاه فسخ شد.

افتتاح ترنجستان قدس در روز عید غدیر، تنها سه فروشگاه فعال داریم

* تعطیلی همه فروشگاه های ترنجستان و فعالیت تنها 3 فروشگاه

وی در گفت وگو با فارس به تشریح این فرایند پرداخت و گفت: تقریباً همه فروشگاه های ترنجستان به جز ترنجستان سروش و بهشت تعطیل شده اند. شرایط به گونه ای بود که به 14 فروشگاه ترنجستان رسیده بودیم و فعال بودیم اما با شرایط کرونا تنها همین دو فروشگاه ما فعال هستند.

* فسخ قرارداد با دانشگاه امام حسین (ع)

حسینی درباره ترنجستان میدان فردوسی که کتاب های دانشگاه امام حسین (ع) را عرضه می کرد و با نام ترنجستان امام حسین علیه السلام فعال بود، گفت: آن فروشگاه هم پس از یک سال و سه ماه فعالیت قرار داد خود را لغو کرد و چند روزی است آن فروشگاه را تخلیه کرده ایم.

* افتتاح ترنجستان قدس در سعادت آباد همزمان با عید غدیر

وی در پاسخ به این پرسش که چندی است در سعادت آباد ترنجستان قدس آغاز به کار کرده گفت: حدود یک ماه است کار چیدمان و فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرده و قرار است همزمان با عید غدیر افتتاح رسمی شود.

مرتضی پنبه چی مدیر ترنجستان قدس هم در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس گفت: حدود یک ماهی است کار چیدمان را آغاز کردیم و در همین مدت کوتاه هم استقبال مناسب بوده است. این فروشگاه دارای بخش های متعدد و متنوع است و فضای کاری ما در حدود190 متر است.

وی در پایان پیرامون ساعت فعالیت فروشگاه پس از افتتاح رسمی هم گفت: از ساعت 9 صبح تا 23 پذیرای علاقه مندان خواهیم بود.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "افتتاح ترنجستان قدس در روز عید غدیر، تنها سه فروشگاه فعال داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح ترنجستان قدس در روز عید غدیر، تنها سه فروشگاه فعال داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید